Sponsorzy główni

Sponsorzy

Konkursy OPEN

 

Konkurs OPEN prowadzony jest w formule festiwalowej w trech kategoriach wiekowych, w 32 (chyba) kategoriach tematycznych – o tym wszystkim przeczytacie w regulaminie.

Po co my właściwie robimy KONKURS?

Modelarze są przyzwyczajeni do rywalizacji. Lubią sobie przywieźć jakąś pamiątkę z imprezy, nagrody specjalne, wielu badzo lubi mierzenie czyj model jest dłuższy...  No comments.

Dla nas taki konkurs to sposobność żeby się spotkać i pogadać o modelach. Dlatego są pieczątki. Mają przekazać coś więcej o modelu niż suche "wyróżniliśmy cię, pochwal się kumplom". Pieczątki dają nam zarzewie bardziej konkretnej rozmowy. Pieczątki są też mega istotne dla postronnych gości imprezy. Oni nie odróżniają po samym zapachu arcydzieła modelarskiego od zwykłego ulepka. Nawet jak widzą, że któryś model jest wyróżniony to pewnie pokiwają głową i stwierdzą z zachwytem "pewnie jakiś miszcz go zrobił". A widząc pieczątkę może się zainteresują i spojrzą sami nieco wnikliwiej? Może będzie to początek jakiegoś głębszego związku z naszym hobby?

W 2023 rola pieczątek znacząco rośnie, bo nie będzie już wyróżnień. Zatem pieczątki które uzbierają się na kartach twojego modelu będą stanowiły jedyne źródło glorii i chwały. Także dlatego, że zrezygnowaliśmy z dyplomów. Dobrze czytasz, nie będzie dyplomów, może poza Grand Prix i nagrodami specjalnymi. W związku z tym dopracowaliśmy projekt kart rejestracyjnych modeli, aby razem z pieczątkami stanowiły coś, co zachowacie po imprezie.

Logowanie

Zarejestruj się | Przypomnij hasło

Flag Counter