Sponsorzy główni

Sponsorzy

Rozdanie nagród

Ceremonię rozpoczynamy zgodnie z harmonogramem drugiego dnia imprezy o 12.15. Poprowadzi ją dr Piotr Kmiecik, architekt, historyk sztuki, archeolog.

Wiemy doskonale że ceremonia rozdania nagród jest z jednej strony niezwykle ważną chwilą, ukoronowaniem imprezy i momentem odbioru należnych laurów. Z drugiej strony wielokrotnie na imprezach modelarskich sami doświadczyliśmy nieznośnego dłużenia się i narastającej nudy związanej z niekończącym się wyczytywaniem nazwisk. Staramy się utrzymać rozdanie nagród w granicach 45-60 minut. Wyróżnienia przyznane w różnych klasach jednemu modelarzowi są zazwyczaj wydawane za jednym razem, żeby jemu oszczędzić biegania w te i wewte, a widzom - nużącego oczekiwania.

Zdajemy sobie również sprawę że na tego typu imprezach najgorszy jest brak informacji. Dlatego wyniki wszystkich konkursów są wywieszone od początku drugiego dnia festiwalu a pieczątki na kartach modeli zapewniają dodatkową informację i pożywkę do dyskusji. W tym duchu - poniżej skrócony scenariusz wg którego przebiega rozdanie nagród na WMS.

 

Rozpoczynamy jak zwykle od krótkich podziękowań, po kótrych następuje uhonorowanie wyróżnionych w klasach OPEN MŁODZIK i OPEN JUNIOR. Zgodnie tradycją podtrzymywaną konsekwentnie przez naszego głównego sponsora dodatkowe nagrody za uczestnictwo otrzymują wszyscy młodzicy i juniorzy.

Seniorów otwierają laureaci konkursu PROFI, następnie w kolejności klas startowych wyróżnieni w konkursie OPEN. Na koniec wręczane są nagrody specjalne (co trochę trwa)...

....i robi się ~13. Koniec. Można odbierać modele. Oznacza to że zaczynacie pakować swoje dzieło do bezpiecznego pudełka, podchodzi do was przedstawiciel organizatora i prosi o okazanie pokwitowania (części karty startowej która została w waszym ręku). Zasadność takiej weryfikacji nie ulega chyba wątpliwości.

Logowanie

Zarejestruj się | Przypomnij hasło
Pobierz kartę zgłoszeniową PL_EN

Flag Counter